PUBG Mobil AB Turnuvası

Etkinlik sadece aşağıdakilere açıktır: (i) giriş anında, en az 18 yaşında veya 13 (veya belirli yargı bölgelerinde, 16 yaşında) ile 18 yaş arasında, yasal vasilerinden izin almış olanlar: ; (ii) https://dlive.tv adresinde bir hesaba sahip olmak ve DLive’in https://community.dlive.tv/about/terms-of-service/ (“DLive Şartları”) adresindeki DLive şart ve koşullarına uymayı kabul ettiğinizi ; ve (iii) herhangi bir Yasak Devlette bulunmuyor. Bu Kuralların amacı: (i) “Yasaklanmış Devletler”, Etkinliğin Arizona, Arkansas, Connecticut, Delaware, Florida, Louisiana, Maryland, Montana, Güney Carolina, Güney Dakota da dahil olmak üzere Oyun Yasalarını ihlal ettiği bir devlet veya yargı alanı anlamına gelir. ve Tennessee; ve “Oyun Kuralları”, Giriş ücretleri ve / veya ödüller ile çekiliş, yarışma ve turnuvaları ele alan çeşitli kurallar, düzenlemeler ve yasalar anlamına gelir. İçinde bulunduğunuz eyalet, ülke, bölge veya yargı alanının Yasaklanmış Bir Yargı Alanı olup olmadığını belirlemek sizin sorumluluğunuzdadır. Etkinliğe katıldığınız yeri izleme hakkını saklı tutarız (ancak yükümlülüğümüz yoktur) ve Yasaklanmış herhangi bir Yargı Alanından erişimi engelleyebiliriz.

DLive Koşullarını sınırlamadan: • DLive, bu Olaydan kaynaklanan veya bunlarla bağlantılı olmayan herhangi bir olası, özel, örnek teşkil edici veya sonuçta ortaya çıkabilecek zararlardan (bunlarla sınırlı olmamak üzere, veri kaybı veya şerefiye ve iş fırsatı kaybı dahil) DLive’den sorumlu değildir. Burada belirtilen sınırlı bir hukuk yolunun asıl amacını yerine getirmediği tespit edilse bile, bu tür zararların olasılığı hakkında bilgi verilmiştir. Bazı yargı bölgeleri, dolaylı veya olası zararlar için yükümlülüğün hariç tutulmasına veya sınırlandırılmasına izin vermez, bu nedenle yukarıdaki sınırlama sizin için geçerli olmayabilir. Hiçbir durumda DLive’in, bu etkinlikten kaynaklanan veya bununla bağlantılı olarak ortaya çıkan toplam yükümlülüğü, yüz doları (100 $) aşmaz. Bu terim, Etkinlik süresinin ötesinde devam edecektir. • Zararsız DLive, iştirakleri ve ilgili memurlarını, direktörlerini, hissedarlarını, acentelerini, temsilcilerini ve çalışanlarını her türlü masraf ve gider, tazminat, tazminat davası, davalar, eylemler, borçlar ve bunlardan aleyhinde korumayı, savunmayı, tazmin etmeyi ve tutmayı kabul edersiniz. DLive Şartları, Oyun Şartlarını veya bu Kuralları ihlal etmenizle ilgili olarak bunlarla bağlantılı veya bunlarla bağlantılı veya bunlarla bağlantılı olan, bunlarla sınırlı olmamak üzere avukat ücretlerini ve yasal masrafları içeren zararlar ve hükümler. Bu yükümlülük, Etkinlik süresinin ötesinde devam edecektir.

Daha detaylı bilgi bu linkte https://community.dlive.tv/campaigns/pubgmobile-eu-tournament/

DLive Müzik

DLive, müzik dinle harika bir şekilde yapılmış söyleyen ( Ritmik Asit ) Türkiye’de artık bu tarz olmuş bir şeyin adının şarkı ile söylemek örnek verirsek İsmail YK, Facebook bir çok bunun gibi sosyal paylaşım siteleri adına şarkılar yapılıyor.

Sizinde varsa bestenin veya söylediğinizi kayıt ettiyseniz yorum kısmına link bırakmanız yeterlidir. DLive web sitesine ekleme yapacağım. Bu şarkıyı almak için ulaşamadım kendisine, başka şekilde yayınladım. Kendisi bana ulaşırsa bu video onla değişeceğim yeni yaptığı daha orjinal bir video şekli ile, web sitemize ekleyeceğiz. Bana ulaşmak isterse yorum kısmına ulaşa bileceğim bir şey varsa yoruma bıraksın.

İyi dinlemeler dilerim.

DLive Nedir

DLIve, Kjellberg ile olan ortaklığını “Lino blok zincirini kullanarak inşa edilmiş merkezi olmayan bir canlı yayın topluluğu” olarak ilan eden bir basın bülteninde kendisini açıkladı. Lino blok zinciri, PayPal aracılığıyla bağışlanan parayı alır ve flamalar için bağışlanabilecek “Lino Puanları” na dönüştürür. Bağışlanan paranın sadece yüzde 9,9’u flamadan alınmakta, diğer yüzde 90’ı doğrudan içerik oluşturucunun cebine girmektedir. Bu para havuzu durdurulur ve topluluğa geri verilebilir veya flama tarafından aktiviteler için kullanılabilir. Pewds, bu havuzdaki parayı DLive’deyken diğer flamalara bağışlamak için alacak. Platform, yıllık yüzde 0,2 ile 9,9 arasında değişen az miktarda Lino Puan alarak para kazanmayı planlıyor. Bu para, DLive web sitesine göre “altyapı servis sağlayıcılarına, DLive gibi uygulama geliştiricilere, onaylayıcılara ve ağa katkıda bulunan kullanıcılara” verilir . DLive, Lino blok zincirinin gelecekte potansiyel olarak neler sağlayabileceğinin bir kanıtıdır.

PewDiePie DLive’yi Özel Canlı Yayın Platformu Olarak Seçti

PewDiePie , YouTube’un en popüler bireysel yaratıcısı, arkasında ağırlığını atıyor DLive – diğer büyük platformlar daha yaratıcıları için çok daha iyi ekonomik şartlar vaat canlı-video akışı hizmetine. Adı Felix Kjellberg olan vlogger-gamer-komedyeni, haftalık canlı yayınları sunmak için sadece DLive’i (gelecek aylarda bile) kullanacağını söylüyor. PewDiePie de, 10 am PT / 13:00 ET Pazar, 14 Nisan’da yapacağı ilk resmi DLive akışını başlaması planlanan dlive.tv/pewdiepie ve DLive app. DLive, Lino Network blockchain tabanlı para birimi sistemine dayanmaktadır. DLive hizmeti, canlı yayın yapan içerik oluşturucuların abonelikler veya dijital “hediyeler” aracılığıyla elde ettikleri geliri azaltmaz ve asla vermeyeceğini taahhüt eder. Bu, kanal abonelik gelirinin% 50’sini tutan Amazon’un Twitch’i de dahil olmak üzere diğer sağlayıcılarla karşılaştırıldı. Ek olarak, DLive, içeriklerinin tüketimine dayanarak, katılımcı diğer canlı yayıncıları ödüllendirmek için kredi üretir.
Kjellberg, “Düzenli olarak tekrar canlı yayına başlamaktan heyecan duyuyorum” dedi. “DLive benim için harika, çünkü kendi platformlarındaki diğer flamalar gibi gerçek bir ortak gibi davranıldım.” İlk DLive canlı yayın olarak, PewDiePie o arasındaki 10.000 $ ve 50.000 $ bağışlayacağını söyledi (Lino Points, platformun para birimi) daha alımını teşvik etmek için bir yol olarak platform üzerinde canlı akış olan diğer içerik için, Kjellberg bir söyledi videonun Salı . Lino Network kurucu ortağı Wilson Wei, “DLive, birbirleriyle rekabet etmek yerine, yaratıcıları birbirlerini desteklemelerinin fayda sağladığı bir yer” dedi. “PewDiePie, yaratıcıların zor işleriyle, zamanlarıyla ve çabalarıyla getirdikleri değerin her zaman sert bir savunucusu olmuştur ve DLive’nin vizyonuna inanmaktadır.” PewDiePie’nin DLive ve Lino ile olan anlaşmasının finansal şartları açıklanmadı. PewDiePie’nin YouTube’da 93 milyondan fazla abonesi var – onu video sitesinde en büyük bireysel yaratıcı olarak uzak tutuyor. Geçtiğimiz birkaç hafta boyunca Kjellberg, Hindistan’ın 1 numaralı YouTube en çok abone olunan pozisyonu için T Serisi ile ileri-geri savaşlarda bulundu . Calif. Cupertino merkezli Lino Network, Temmuz 2017’de kuruldu. Geçen yıl, Pekin merkezli bir risk sermayesi şirketi olan ZhenFund’un, FBG Capital, DFund ve INBlockchain katılımıyla finanse ettiği 20 milyon dolarlık bir fon sağladı. Wei’ye göre, Lino Network (adı “şimdiki canlı yayın” daralmasıdır) yaklaşık 30 çalışana sahiptir. DLive, Lino’nun üstüne inşa edilen ilk hizmettir. Eylül 2018’de piyasaya sürüldü ve aylık 3 milyondan fazla aktif kullanıcısı ve 35.000 aktif fona sahip olduğunu iddia ediyor; En popüler yaratıcılardan bazıları NoahFromDlive, Ltzonda ve DabPlays. Hizmet, web üzerinden dlive.tv adresinde ve Android ve iOS uygulamaları aracılığıyla kullanılabilir. Wei’ye göre, DLive ve Lino Network birbirleriyle yakın işbirliği içinde olan bağımsız şirketlerdir. PewDiePie, DLive’i destekliyor çünkü “bu özel platform, diğer yaratıcılar için inovasyon ve destek açısından peşinden gittiklerinin çoğunu destekleyebildi” dedi. Etkileyici medya şirketi re6I’nin (ReelSix) kurucu üyesi Kat Peterson ve bir üye Kjelllberg’in yönetim ekibi.

Canlı Yayın Az Bir Süre Kaldı

Çok yakın zaman için alt yapı oluşturdum sıra yayın için gereken ekipmanlarda.

Sizlere daha kaliteli hizmet için alt yapı yani, dlive.tv.tr blok ile geliyorum. Sırada yayın için gereken ekipmanlarda kimse benim gibi bir düşüncede değildi farklı bir içerik olmuş oldu. Her yerde benim link, her yerde ben olacağım.

2020 yılına bomba gibi gireceğim sizler ile ödüllü ve çekilişli yayınlar yapacağım.

Beni takip etmeye şimdiden başlayın yan kısım veya üst kısımdan giriş yapa bilirsiniz, kanala takip edenleri kayıt altına alıyorum eskilere daha önem vereceğim yayınlarda.

Saygılar : Lobbyist

DLive Türkiye Pazarında Hızla Büyüyor

DLive, Honor iş birliği ve yeni yayıncılarıyla büyümeye devam ediyor.

Blok zincirindeki ilk ve en büyük canlı yayın platformu DLive, Türk yayıncıları bir araya getirdi. Faaliyete geçtiği andan itibaren Türkiye’deki yayıncılardan büyük ilgi gören DLive, İngilizce dışındaki ilk dil seçeneğini Türkçe olarak belirledi ve Türkiye’deki yayıncılara kolaylık sağladı.

Dünyada Amerika’dan sonra ikinci buluşmasını İstanbul’da gerçekleştiren DLive, bu etkinlikte Honor Türkiye Başkanı Kevin Wang‘i de ağırladı. 3 Kasım Cumartesi günü İstanbul’da gerçekleştirilen DLive buluşmasında düzenlenen panelde DLive Topluluk Başkanı Metin Redjepi ve DLive’ın en sevilen yayıncıları Mustafa Yavuz, Mustafa Ak, Semih Uyulgan ile Baho’nun kurucusu Cemal Sevindik yer aldı. Panelde konuşmacılar, Türkiye ve dünyada internet canlı yayıncılığının mevcut durumunu, geleceğini ve dijital kazanç fırsatlarını tartıştı. 

DLive kazandırıyor

Amerika Kaliforniya’da Kasım 2017’de kurulan DLive, blok zincirindeki ilk canlı yayın platformu olarak yayıncılık hizmeti sunuyor. DLive, Eylül 2018’de Lino blok zincirine geçiş yaptı. DLive platformu üzerinden canlı yayın yapan içerik oluşturucuları Lino puan kazanabiliyorlar. DLive’da çevrimiçi olarak ve Google Play’de ise Android uygulaması aracılığıyla kullanılabilen platformda, kullanıcılar da izleyiciler de aktif rol oynuyor. İzleyenler beğendikleri yayınlara bağış yaparak yayıncıların puan kazanmalarını sağlarken; Lino Network de yayıncıları içerik bonus puanları ile ödüllendiriyor. İçerik oluşturucular bu şekilde topladıkları Lino puanları paraya çevirebiliyorlar.

Kaynak : chip.com.tr

DLive Sandık Açma

DLive, sandık açma sadece yayıncıların açabildiği gibi kendilerini takip eden kişilere dağıtmaktadır.

Ne kadar uzun kalırsa yayında bir takipçi ve en hızlı şekilde davranırsa en çok limon ona çıkmaktadır kasadan.

İsterse kendi izlediği yayıncı ile paylaşır isterse biriktirip kendine saklayıp para kazanır isterse başka yayıncı ile paylaşır.

DLive Türkiye

DLive, Türkiye bir çok kullanıcıya ulaştı para kazanmanın en iyi, en kolay yolu ama kazanmanın yanı sıra eğlenmekte var.

Büyük bir ilgi var Türkiye’den DLive’a diğer yerlerden basit bir ara yüzü kullanışı basit ve kaliteli artık herkes burada kocaman bir aile oldu.

Tutkulu yayınlar ve DLive ile oluşan bir aileyiz.

DLive – Bakıma Alınma Sebebi

DLive neden bakıma alındı ?

Bakınma alınma sebebi o kadar yoğunlaştığı girişler sunucuyu etkiledi ve sunucuyu zorladı ama bunun üstesinden’de geldi.

Sunucuyu geliştirdi o kadar büyüdü Dlive ailesi devam etmekte girişlerin artması yine aksamalar olabilir o aksamalar Dlive dahada büyümesi demektir.

Siz değerli arkadaşlar hep birlikte daha bir büyük aile için Dlive Türkiye buluşmak üzere çok yakında bende canlı yayındayım.

Belki makale iyi yazamıyor ama elimden geleni yapıyorum.

Yazar : Lobbyist