Dlive Tv

@arifcorlu
♬ Arif-TikTok – Arif Çorlu
#arifcorlu
@arifcorlu

Pow: 🤔 ? #arifcorlu #pow

♬ orijinal ses – Arif Çorlu

DLive’ın Misyonu
Çoğumuz YouTube veya Twitch’te içerik üretmeye veya izlemeye başladık. İçerik üreticileri olarak eğlendirmeye ve fikirlerimizi hayata geçirmek için çok çalışıyoruz. Yıllardır katkıda bulunduk ve geleneksel platformların küçük bir başlangıçtan milyar dolarlık şirketlere doğru büyüdüğünü gördük. Ancak, karşılığında ne aldık? Daha yüksek para kazanma bariyerleri, haksız içerik teşvikleri ve artan platform ücretleri nedeniyle daha az kazanç.

DLive’nin misyonu, üreticileri ve izleyicileri devrim niteliğindeki bir ödül sistemi aracılığıyla güçlendiren bir değer paylaşımlı canlı yayın platformu oluşturmaktır.

DLive olarak, platform sahipliğini blockchain teknolojisi ile kullanıcıların eline bırakarak tüm oyunu değiştiriyoruz. DLive kullanıcıları, platform büyüdükçe katkılarından dolayı ödüllendirilen kişilerdir. İçerik üreticisi veya izleyici olmanız fark etmez, tüm katkılarınız değerlidir. Geleneksel platformlardan farklı olarak, ödül sistemi topluluğu bir şirketten ziyade katkılarından dolayı ödüllendirerek gelir dağıtımında devrim yaratmak üzerine tasarlanmıştır.

DLive Tv TR

dlive

DLive’de içerik oluşturucular , içeriklerinden ve hayranlarından hediye almak için STEEM jetonları kazanabilirler . DLive ayrıca, içerik oluşturucularını doğrudan videolarının kalitesine göre ödüllendirmek için 2 milyondan fazla STEEM Power’ı yöneten özel bir içerik yönetim ekibine sahiptir. İzleyiciler ayrıca içeriği yükselterek, anlamlı yorumlar yaparak ve yeni kullanıcıları DLive’a katılmaya yönlendirerek jeton kazanabilirler.

Ocak ayından bu yana DLive’de 8.000 dolardan fazla STEEM yapan İngiltere’den bir flama olan David ‘Tidy’ Wyatt , “DLive akışta devrim yaptı.” Dedi . “Kazançların görüntüleme sayınızla doğrudan bağlantılı olduğu bir siteden gelen DLive, kullanıcılarını içeriğe göre ödüllendirir. Birçok iş ortağına bu site hakkında bilgi verdim ve şimdiye kadar çok seviyorlar.”

430 milyon doların üzerinde bir piyasa değeri olan Steemit CEO’su Ned Scott , “DLive gibi platformlar insanların medyayı kullanma biçimini bozmak için gerekli olacak.” Dedi . “Şimdiye kadar insanlar gerçekten DLive’ı kucaklıyor gibi görünüyor ve Steem’deki platformdan gurur duyuyoruz.”

DLive Charles Wayn ve tarafından kurulmuştur Cole Chen içinde Cupertino . Şirketin dört kıtada ve dünya genelinde 19 şehirde bulunan 20’den fazla üyesi var. DLive’in Android uygulaması şimdi Google Play’de ve web sitelerinde indirilebilir .

Yeni Yayın İzleme Hizmeti DLive

DLive Peki bu site hakkında bu kadar özel olan ve neden Pewdiepie arkasındaki desteğini atıyor? Birincisi, yaratıcılar tarafından geliştirilen bir web sitesi olduğu ve yaratıcılarının arkasına destek koydukları için gurur duyuyorlar. İçerik oluşturucuların abonelikler ve diğer yöntemlerle kanallarındaki diğer yollarla elde ettikleri gelirlerin% 100’ünü tutmalarına izin veriyorlar.

Twitch veya YouTube Gaming gibi bir şeyden nispeten daha az bilinen olmasına rağmen, web sitesi çok ciddi bir altyapıya ve yeni gelişen bir topluluğa sahip görünüyor. Etkinlikleri barındırırlar ve kullanıcıların oluşturdukları topluluğun diğer üyeleriyle etkileşime girebilecekleri alanları vardır.

Sitede dikkatimi çeken en büyük şey, DLive gold için kullandıkları sistemdi, üyeleri izledikleri kanalları kullanmaları ve etkileşime girmeleri için ödüllendiren bir sistemdi. Web sitesinin blockchain ağındaki menşeti ile, bu web sitesinin büyümesi ve büyümesi için her türlü imkânı açar.

Pewdiepie siteye dikkat çekecek mi? Birkaç büyük ismin siteye katılmasından ve oyun akış alanında gerçekten çok ihtiyaç duyulan bir yarışmaya başlamasının sadece bir zaman meselesi olduğundan eminim.

Türkiye Destekçisi

Türkiye destekçisi https://dlive.tv artık her yerde tr, uzantısı ile bir çok yere ulaşmak amaçlı makaleler yazılmıştır.

Dlive, aylık 3 milyondan fazla aktif kullanıcıya ve 35.000 aktif flamaya sahip olduğunu iddia ediyor. Platform, https://dlive.tv adresinde ve Android ve iOS uygulamaları aracılığıyla çevrimiçi olarak kullanılabilir. İçerik oluşturucular ve izleyiciler, katılımları için ağın yerel belirteçleri olan Lino noktaları biçiminde ödüller kazanabilirler. ABD dışındaki kullanıcılar için, bitcoin parası ( BCH ) ve BTC , ETH ve LTC de dahil olmak üzere şifreleme parası olan Lino puanları satın almak da mümkündür.

DLive Nedir

DLIve, Kjellberg ile olan ortaklığını “Lino blok zincirini kullanarak inşa edilmiş merkezi olmayan bir canlı yayın topluluğu” olarak ilan eden bir basın bülteninde kendisini açıkladı. Lino blok zinciri, PayPal aracılığıyla bağışlanan parayı alır ve flamalar için bağışlanabilecek “Lino Puanları” na dönüştürür. Bağışlanan paranın sadece yüzde 9,9’u flamadan alınmakta, diğer yüzde 90’ı doğrudan içerik oluşturucunun cebine girmektedir. Bu para havuzu durdurulur ve topluluğa geri verilebilir veya flama tarafından aktiviteler için kullanılabilir. Pewds, bu havuzdaki parayı DLive’deyken diğer flamalara bağışlamak için alacak. Platform, yıllık yüzde 0,2 ile 9,9 arasında değişen az miktarda Lino Puan alarak para kazanmayı planlıyor. Bu para, DLive web sitesine göre “altyapı servis sağlayıcılarına, DLive gibi uygulama geliştiricilere, onaylayıcılara ve ağa katkıda bulunan kullanıcılara” verilir . DLive, Lino blok zincirinin gelecekte potansiyel olarak neler sağlayabileceğinin bir kanıtıdır.

DLive Sandık Açma

DLive, sandık açma sadece yayıncıların açabildiği gibi kendilerini takip eden kişilere dağıtmaktadır.

Ne kadar uzun kalırsa yayında bir takipçi ve en hızlı şekilde davranırsa en çok limon ona çıkmaktadır kasadan.

İsterse kendi izlediği yayıncı ile paylaşır isterse biriktirip kendine saklayıp para kazanır isterse başka yayıncı ile paylaşır.

Dlive tam destek

Dlive tam bir destek vermekle birlikte içinde yayıncı olarak devam edeceğim ve her yerde dlive, hakkında yazılar paylaşacağım.

Dlive.tv.tr, tr uzantısını almak sebebim kesinlikle kötü amaçlı değildir. Daha iyi büyümesi, tanınması için elimden gelen yardımı yapacağım her bir blog`ta paylaşıyorum reklam amaçlı çok yakında ekipmanları tamamladığımda yayıncı olarak canlı yayınlar yapacağım.

Üst kısımda veya yan kısımda zaten kendi kanalım dlive, linki veriyorum asıl yere ulaşıyorlar.

Bir yanlışım olursa zaten Türkiye, sorumlusu Metin bey gerekeni yapar. Ama gerekeni yapmadan önce bana hatamı söylemesini’de rica ederim.