Dlive Tv

@arifcorlu
♬ Arif-TikTok – Arif Çorlu
#arifcorlu
@arifcorlu

Pow: 🤔 ? #arifcorlu #pow

♬ orijinal ses – Arif Çorlu

DLive’ın Misyonu
Çoğumuz YouTube veya Twitch’te içerik üretmeye veya izlemeye başladık. İçerik üreticileri olarak eğlendirmeye ve fikirlerimizi hayata geçirmek için çok çalışıyoruz. Yıllardır katkıda bulunduk ve geleneksel platformların küçük bir başlangıçtan milyar dolarlık şirketlere doğru büyüdüğünü gördük. Ancak, karşılığında ne aldık? Daha yüksek para kazanma bariyerleri, haksız içerik teşvikleri ve artan platform ücretleri nedeniyle daha az kazanç.

DLive’nin misyonu, üreticileri ve izleyicileri devrim niteliğindeki bir ödül sistemi aracılığıyla güçlendiren bir değer paylaşımlı canlı yayın platformu oluşturmaktır.

DLive olarak, platform sahipliğini blockchain teknolojisi ile kullanıcıların eline bırakarak tüm oyunu değiştiriyoruz. DLive kullanıcıları, platform büyüdükçe katkılarından dolayı ödüllendirilen kişilerdir. İçerik üreticisi veya izleyici olmanız fark etmez, tüm katkılarınız değerlidir. Geleneksel platformlardan farklı olarak, ödül sistemi topluluğu bir şirketten ziyade katkılarından dolayı ödüllendirerek gelir dağıtımında devrim yaratmak üzerine tasarlanmıştır.

DLive Sandık Açma

DLive, sandık açma sadece yayıncıların açabildiği gibi kendilerini takip eden kişilere dağıtmaktadır.

Ne kadar uzun kalırsa yayında bir takipçi ve en hızlı şekilde davranırsa en çok limon ona çıkmaktadır kasadan.

İsterse kendi izlediği yayıncı ile paylaşır isterse biriktirip kendine saklayıp para kazanır isterse başka yayıncı ile paylaşır.

DLive – Bakıma Alınma Sebebi

DLive neden bakıma alındı ?

Bakınma alınma sebebi o kadar yoğunlaştığı girişler sunucuyu etkiledi ve sunucuyu zorladı ama bunun üstesinden’de geldi.

Sunucuyu geliştirdi o kadar büyüdü Dlive ailesi devam etmekte girişlerin artması yine aksamalar olabilir o aksamalar Dlive dahada büyümesi demektir.

Siz değerli arkadaşlar hep birlikte daha bir büyük aile için Dlive Türkiye buluşmak üzere çok yakında bende canlı yayındayım.

Belki makale iyi yazamıyor ama elimden geleni yapıyorum.

Yazar : Lobbyist

Yeni Hazine Sandığı Burada

Heyecan verici bir duyurumuz var: yeni hazine sandığı burada ve şu anda DLive web ve mobil uygulamalarında mevcut!

Bir Devrimci İzleyiciler Ödüllendirme Sistemi

Hazine sandığı LINO Puanlarını nasıl biriktirir?

  • Her kanalın kendine ait bir hazine sandığı var. Hazine sandığı, akış sırasında o kanaldaki bağlantıya dayanarak LINO Puanlarını biriktirir.
  • Verified Partners ve Global Partners için hazine sandığı sırasıyla LINO Puanlarını sırasıyla% 50 ve% 100 daha hızlı toplamaktadır.

Bir flama olarak, LINO Puanlarını kanalımın hazine sandığı içinden nasıl dağıtabilirim?

Hazine sandığı 5’ten fazla LINO Puanına sahip olduğunda flama, göğüs ödüllerini izleyiciye dağıtabilir.

Bir izleyici olarak, hazine sandığı ödüllerini nasıl talep edebilirim?

Sandığı istemek için takipçisi olmalısın. Bir kez izlediğiniz yaratıcının hazine sandığı açılıyor. Bir pop-up onay alacaksınız. Ödülünüzü, sandığınızı açan yaratıcının 30 saniye içerisinde talep etmelisiniz; Aksi halde süresi dolar.

Katılım algoritması tarafından eklenen ödüllerin yanı sıra flamalar, hazine sandığına istedikleri kadar LINO Puan da ekleyebilir.

Bu işlev, çoğu içerik oluşturucunun, hediye vermek için en iyi aracı bulmak ve akış sırasında özel hayranlarını ödüllendirmek için en iyi aracı bulmakta zorlandıkları acı noktasını ele almaktır.

Mesajlarla Hediye Verme

Uzun zaman oldu ama nihayet burada. Mesajlara hediye vermek artık DLive’de LINO Point bağışlarıyla yapılıyor! Aşağıda ana hatları verilen mesajlarla birlikte 3 farklı hediye türü olacaktır.

Elmas bağışlar, bağışçıya 50 karakterlik bir limit mesajı verecektir (mesaj sohbete yapışmaz)

Ninjaghini bağışları, bağışçıya 100 karakterlik bir limit mesajı verecektir. Bir bağışçı aynı anda birden fazla Ninjaghini bağışında bulunursa, yapışkan süre doluncaya kadar maksimum 3 mesaj gösterilecektir.

Ninjet bağışları, bağışçıya 150 karakterlik bir limit mesajı verecektir. Eğer bir bağışçı aynı anda birden fazla Ninjete bağış yaparsa, yapışkan zamanlayıcı bitene kadar maksimum 5 mesaj gösterilecektir.