DLive Tv TR

dlive

DLive’de içerik oluşturucular , içeriklerinden ve hayranlarından hediye almak için STEEM jetonları kazanabilirler . DLive ayrıca, içerik oluşturucularını doğrudan videolarının kalitesine göre ödüllendirmek için 2 milyondan fazla STEEM Power’ı yöneten özel bir içerik yönetim ekibine sahiptir. İzleyiciler ayrıca içeriği yükselterek, anlamlı yorumlar yaparak ve yeni kullanıcıları DLive’a katılmaya yönlendirerek jeton kazanabilirler.

Ocak ayından bu yana DLive’de 8.000 dolardan fazla STEEM yapan İngiltere’den bir flama olan David ‘Tidy’ Wyatt , “DLive akışta devrim yaptı.” Dedi . “Kazançların görüntüleme sayınızla doğrudan bağlantılı olduğu bir siteden gelen DLive, kullanıcılarını içeriğe göre ödüllendirir. Birçok iş ortağına bu site hakkında bilgi verdim ve şimdiye kadar çok seviyorlar.”

430 milyon doların üzerinde bir piyasa değeri olan Steemit CEO’su Ned Scott , “DLive gibi platformlar insanların medyayı kullanma biçimini bozmak için gerekli olacak.” Dedi . “Şimdiye kadar insanlar gerçekten DLive’ı kucaklıyor gibi görünüyor ve Steem’deki platformdan gurur duyuyoruz.”

DLive Charles Wayn ve tarafından kurulmuştur Cole Chen içinde Cupertino . Şirketin dört kıtada ve dünya genelinde 19 şehirde bulunan 20’den fazla üyesi var. DLive’in Android uygulaması şimdi Google Play’de ve web sitelerinde indirilebilir .