Newfoundland TikToker’in popüler ismi Candice Murley 36 yaşında hayatını kaybetti.

Sosyal Paylaşımda Paylaş

Ailesinin bir GoFundMe kampanyasında yaptığı açıklamaya göre, yemek pişirme ve dans videoları ile tanınan popüler bir Newfoundland TikToker olan Candice Murley, geçen hafta öldü .

Murley’in kız kardeşi Marsha McEvoy, bağış sayfasında “Kimsenin duymak istemediği haberler aldık, bu gece ailemizin büyük bir bölümünü, kız kardeşim Candice’i kaybettik” diye yazdı . “Bu çok beklenmedik bir şeydi ve kalplerimiz paramparça oldu.”

DEVAMINI OKU: Müzayede için derinden ‘indirimli’ 295 milyon dolarlık California mega konak başkanları

Bir ölüm ilanına göre , 36 yaşındaki çocuk 2 Ocak’ta NL’deki Lewin’s Cove’daki evinde öldü. Ailesi ölüm nedenini paylaşmadı.

GoFundMe’ye yazan McEvoy, “Candice’in ölümü ailemiz için büyük bir şok oldu ve maddi olarak buna hazırlıklı değiliz” diyerek, ailenin cenaze masraflarını karşılamak için yardıma ihtiyacı olacağını açıkladı.

Çoğu kişi tarafından “Candi” olarak bilinen Murley, dans ve yemek pişirme videolarını TikTok‘ta paylaşmayı severdi ve sık sık kedisi Stash’i bir görünüm için kameraya getirirdi.

Ancak TikTok‘a olan sevgisi, Murley’nin “ bu dünyadaki her şeyden çok” sevdiği oğlu Maxwell’den sonra geliyordu .

Murley’nin 45.000’e yakın TikTok takipçisi vardı ve iki hesabı arasında 450.000’den fazla beğeni topladı.

“Candice hayat doluydu ve hayatı her zaman kendi tarzında yaşadı. Enerji doluydu ve dans etmeyi ve onun müziğini dinlemeyi severdi,” diye yazdı McEvoy.

DEVAMINI OKU: Teksaslı yürümeye başlayan çocuk, Walmart otoparkında anne ve bebek kardeşini vurdu

“Benzeri olmayan bir hayran kitlesi vardı, dansı ve yemek pişirmesiyle en iyi eğlencesiydi ve mikrofonuyla scatter şarkı söylemesini de unutmayalım.”

McEvoy, Murley’nin hayranlarını kız kardeşinin videolarına dönüp “biz bu kayıpla uğraşırken gülümsememizi sağlamak için hatıra olarak saklamaya” teşvik etti.

Cuma sabahı itibariyle, GoFundMe kampanyası 15.000 dolarlık hedefini aşmıştı. Cenaze masraflarının ötesinde toplanan herhangi bir ek para Murley’nin oğlu için bir vakfa gidecek.

Bir cevap yazın