Yeni Yayın İzleme Hizmeti DLive

Sosyal Paylaşımda Paylaş

DLive Peki bu site hakkında bu kadar özel olan ve neden Pewdiepie arkasındaki desteğini atıyor? Birincisi, yaratıcılar tarafından geliştirilen bir web sitesi olduğu ve yaratıcılarının arkasına destek koydukları için gurur duyuyorlar. İçerik oluşturucuların abonelikler ve diğer yöntemlerle kanallarındaki diğer yollarla elde ettikleri gelirlerin% 100’ünü tutmalarına izin veriyorlar.

Twitch veya YouTube Gaming gibi bir şeyden nispeten daha az bilinen olmasına rağmen, web sitesi çok ciddi bir altyapıya ve yeni gelişen bir topluluğa sahip görünüyor. Etkinlikleri barındırırlar ve kullanıcıların oluşturdukları topluluğun diğer üyeleriyle etkileşime girebilecekleri alanları vardır.

Sitede dikkatimi çeken en büyük şey, DLive gold için kullandıkları sistemdi, üyeleri izledikleri kanalları kullanmaları ve etkileşime girmeleri için ödüllendiren bir sistemdi. Web sitesinin blockchain ağındaki menşeti ile, bu web sitesinin büyümesi ve büyümesi için her türlü imkânı açar.

Pewdiepie siteye dikkat çekecek mi? Birkaç büyük ismin siteye katılmasından ve oyun akış alanında gerçekten çok ihtiyaç duyulan bir yarışmaya başlamasının sadece bir zaman meselesi olduğundan eminim.

Bir cevap yazın